136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

Sevdiklerimize, özellikle de özel günlerine doğum günü mesajı dilemek, dünyanın en güzel duygusudur. Sevdiğimiz kişinin harika dileklerini okuyarak yüzü aydınlandığında ve gülümsediğinde, bu iyi bir ilişkinin en güzel yanıdır.

Burada sevginizi babanız, anneniz, kız kardeşiniz, erkek kardeşiniz, arkadaşınız, kocanız ve eşinizle paylaşabilirsiniz.

Burada gibi alacaksınablaya doğum günü mesajı, Kardeş için, kardeşe doğum günü mesajı, babaya doğum günü mesajı , anneye doğum günü mesajı , ve dosta doğum günü mesajı .

ablaya doğum günü mesajı

1. “En inanılmaz kız kardeşime ve en iyi arkadaşıma çok özel bir doğum günü selamı gönderiyorum.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

2. “Tanınmış en havalı kız kardeşin doğum günün kutlu olsun! Beni her zaman neşelendirmeyi ve günümü aydınlatmayı başarıyorsun; sana tapıyorum!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim! (doğum günü mesajı)

3. “Hayatında birçok zorluk yaşadığını biliyorum ama asla pes etmedin. Sen benim kahramanımsın ve gezegendeki en güçlü kadınsın. Çok harika bir tavrın var. Her zaman devam et” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

4. “Hey, sen benim sevimli, sevecen kız kardeşimsin. Her gün senin için sevinmek için birçok neden buluyorum.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

5.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Basit yorumlarınız yüzümde bir sırıtış oluşturabilir ve beni her zaman kıkırdatabilir.” İyi ki doğdun Sevgili Kız Kardeşim!

6. “Kız kardeşler, dünyayı daha iyi anlamanıza ve onu herkesten daha fazla takdir etmenize yardımcı olmak için her zaman oradadır.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

7. “Her zaman yanımda olan kız kardeşime.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

8. “Sen benim için olduğu kadar dünya için de harika bir hediyesin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim! (doğum günü mesajı)

9. “Hayat beni alt üst ettiğinde, tek yapmam gereken harika gülümsemeni düşünmek ve tekrar ayağa kalktım. Sen hayatımdaki en önemli insansın.” İyi ki doğdun Sevgili Kız Kardeşim!

10. “Muhteşem gününüzde size mutluluk ve gülümsemeden başka bir şey dilemiyorum. Hayatınızın her anı neşeyle dolsun ve bu doğum gününüz sizin için ideal olsun!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

11. “Bugün için dilediğiniz kıyafeti tek başınıza ödünç alabilirsiniz.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

12. “Senin gibi eğlenceli, bilgili ve kibar bir ablaya sahip olmak gerçek bir nimet. Tüm sevdiklerinle dolu güzel bir gün olsun!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

13. “Sevgili kız kardeşim olduğun için çok şanslıyım ve hayatımın geri kalanında taşıyacağım bir arkadaşsın!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

14. “Kız kardeşimi seçme şansım olsaydı, başka birine tercih ederdim çünkü seni çok seviyorum.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

15. “Doğum gününde ve her gün dünyanın en iyi, en harika, en sevgi dolu kız kardeşine.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim! (doğum günü mesajı)

16. “Bu yeni yılın size pek çok keyifli deneyimler getireceğine inanıyorum.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

17. “Hayatımda bir kız kardeş olduğun için çok minnettarım. Doğum günün için büyük bir anlaşma yap! En iyisini hak ediyorsun.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

18. “Sen benim için her şeysin ve daha fazlasısın abla.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

19. “Özel gününüzde sevgili bacım, size harika keşifler ve hoş sürprizlerle dolu maceralı bir hayat diliyorum!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

20. “Seninle sahip olduklarımı paylaşmaktan hiçbir zaman zevk almamış olsam da, çocukluk anılarımızı ve birbirimize olan sevgimizi paylaşmayı her zaman takdir ettik. Benim için sen paha biçilemezsin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

21.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Senin gibi renkli ve eğlenceli bir kızla büyümek inanılmaz bir deneyimdi. Mutlu ve heyecanlı çocukluk deneyimlerimizin hepsi benim için çok değerli. Sen her zaman benim için o muhteşem küçük kız kardeş olacaksın.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

22. “Gezegendeki en nazik ve sevecen kız kardeş olduğun için sana minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Beni gerçekten anlayan tek kişi sensin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

23. “Güzel kız kardeşim olduğun için çok şanslıyım.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kızkardeşim!

kardeşe doğum günü mesajı

24.”Sevgili kardeşim, doğum gününde sana tek dileğim, çok büyük bir refah ve daha parlak bir gelecek. Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

25. “Sevgili kardeşim, toplumun tüm etiketlerini ve sınıflandırmalarını aşan belirli bir bağı paylaşıyoruz. Biz birbirimizin dostu, rakibi ve akıl hocasıyız.” Canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun!

26. “Evdeki tüm kargaşaya neden olduğun için sen doğmasaydın kimi suçlardım? Dünyanın en harika kardeşine, çok mutlu ve neşeli bir doğum günü!”

27. “Yaklaşan doğum gününde küçük kardeşim, ilk kez yetişkin olacaksın. Hayatta doğru yolu seçip büyük başarılara imza atabilirsin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

28. “En sevdiğin şeylerle birlikte sana bir sürü doğum günü selamı gönderiyorum.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim! (doğum günü mesajı)

29. “Hiç şüphesiz hayatımdaki en önemli insansın. Babamız gibi büyüyüp harika bir insan olarak büyüyebilirsin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

30. “Kardeşim olduğun için inanılmaz gururluyum. Sana ihtiyacım olduğunda her zaman kararlarımı desteklemek için yanımdaydın. Dünyanın en iyi kardeşinin doğum günü kutlu olsun!”

31. “Hayatımda senin gibi harika bir kardeşim olduğu için kendimi gezegendeki en şanslı insanlardan biri olarak görüyorum.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

32. “İnanılmaz bir ilham kaynağı olduğu kadar nazik bir insan da doğum günün kutlu olsun. Hadi bir şişe şarap açalım ve doğum gününüze kadeh kaldıralım!”

33. “Bir ağabeye sahip olmanın zor olduğunu anlıyorum, özellikle de benim gibi kötü nam salmış bir ağabeyin varsa. Söylemeliyim ki kardeşim, harika bir iş çıkarıyorsun.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim! (doğum günü mesajı)

34. Bir ebeveyn olarak benimle ve ihtiyaçlarımla ilgilendiğiniz için dünyanın en iyi kardeşine milyonlarca kez teşekkür ederim. Sen benim için bir süper kahramansın!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

35.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Beyniniz aynı kalırsa, bir ağabeye dönüşmenin ne faydası var?” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

36. “Biz birlikte kavga ederek, gülerek, yemek yiyerek ve çeşitli şeyler yaparak büyüdük. Seninkinden daha tatlı ve daha sevimli bir erkek kardeş yok.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

37. “Yanındayken hala çocukluğumuzdaymışız gibi hissediyorum ağabey. Bana hayatın devam ettiği izlenimini veriyorsun.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

38. “Senin gibi kibar ve koruyucu bir kardeşin olduğunda, kimin arkadaşa ihtiyacı var? Sen sadece benim en iyi arkadaşım değil, aynı zamanda bir rol modelimsin.” Kardeşim, harika bir doğum günü geçir! (doğum günü mesajı)

39. “Sana sadece dünyanın en harika kardeşi olduğunu söylemek istiyorum. Tanrı sana hak ettiğin tüm nimetleri ve mutluluğu versin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

40. “Dünyada hiç kimse şefkatte, sevgide, zekada ve zekada seninle kıyaslanamaz. Allah sana nice güzellikler nasip etsin.” Doğum günün kutlu olsun Can Kardeşim!

41. “Kardeşinizin doğum günü ve ona içten doğum günü mesajları göndermeye gelince hazırlıksız yakalanmak istemezsiniz.” İyi ki doğdun kardeşim!

42. “Ben çocukken ve yaramazlık yaptığımda, bundan kurtulmama yardım etmek için her zaman orada olduğunu hatırlıyorum. Sana büyük bir iyilik borçluyum kardeşim.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

43. “Bu doğum günü sana hak ettiğin tüm başarıyı, şansı, sevgiyi ve mutluluğu getirsin.” Sevgili kardeşim, sana çok mutlu bir doğum günü diliyorum! (doğum günü mesajı)

44. “Bana ilham veren en iyi insan ve harika kardeşimsin.” Doğum günün kutlu olsun Can Kardeşim!

45. “Kardeşim, doğum günün kutlu olsun. Tüm engelleri aşar, tüm hedeflerine ulaşır ve hem başarının hem de alçakgönüllülüğün vücut bulmuş hali olabilirsin.” Kardeşime doğum gününde en iyi dileklerimle!

46. ​​”Hayatımdaki varlığın hayatımı daha akıcı, göz kamaştırıcı ve düzenli kılıyor. Doğum gününde kardeşim, sana dünyadaki tüm sevgiyi ve mutluluğu diliyorum!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kardeşim!

dosta doğum günü mesajı

47. “Onlarla aptal olmayı göze alabilmen eski dostların lütuflarından biridir.” ~ Ralph Waldo Emerson (doğum günü mesajı)

48. “Doğum günün sadece senin için değil benim için de özel bir an. O özel gün bana seni en iyi arkadaşım olarak verdi.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Arkadaşım!

49.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım, sen en iyisisin!” (doğum günü mesajı)

50. “İyi arkadaşlar aptalca şeyler yapmanıza izin vermez… yalnız başına. “Doğum günün kutlu olsun, Sevgili Arkadaşım!

51. “Bütün iniş çıkışlarımda beni destekledin ve umarım her zaman senin için burada olduğumu biliyorsundur. Harika bir en iyi arkadaş olduğun için teşekkür ederim. Sana harika bir doğum günü ve harika bir yıl diliyorum. ! ” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

52. “Sadece yaşamak için yaşamamalı, aynı zamanda kutlanmalıdır.” Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum!

53. “Muhteşem, esprili, sevecen, parlak en iyi arkadaşım bugün doğum gününü kutluyor. Günü başka biriyle geçirmeyi hayal bile edemiyorum. Haydi gidip biraz eğlenelim ve kutlayalım!” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

54.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“İlk tanıştığımızda, çok iyi arkadaş olacağımızı ya da birlikte bu kadar çok çılgın anıyı paylaşacağımızı bilmiyordum! Tüm heyecan verici maceralar için teşekkürler ve önümüzdeki yıl daha niceleri burada!” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

55. “Selamlar, sevgili dostum! Bu harika günde sana tonlarca sevgi gönderiyorum ve seni tekrar görmeyi dört gözle bekliyorum. Güvende ol ve kendine iyi bak.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

56. “Onlar gri saç değil, bilgelik vurguları, bu yüzden telaşa kapılmayın. Sadece çok bilgili bir insansınız!” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

57. “O kadar uzun zamandır arkadaşız ki hangimizin kötü etki yaptığını hatırlayamıyorum!” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

58. “Yaşlanıyor olmanızın sizi aşağı çekmesine izin vermeyin. Tekrar yukarı çıkmak imkansız!” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

59. “Gerçek arkadaşlar elmas gibidir – parlak, güzel, değerli ve her zaman tarz.”~ Nicole Richie (doğum günü mesajı)

60. “Size güzel bir doğum günü ve önünüzde harika bir yıl diliyorum.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

61. “Önümüzdeki yılda size bol bereket diliyorum.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

62. “Dost nedir? İki bedende yaşayan tek bir ruh.” ~ Aristoteles (doğum günü mesajı)

63. “Arkadaşlığınızı ve bu yıl paylaştığımız tüm güzel zamanları takdir ediyorum. Daha fazlasını umalım!” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

64. “Zor bir yıl geçirdiğinizi biliyorum ama umarım yeni yıl size hak ettiğiniz tüm harika serveti verir. Sen harika bir arkadaşsın ve hayatımdaki varlığın için minnettarım.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

65. “Gerçek dostluğun en güzel niteliklerinden biri anlamak ve anlaşılmaktır.”~ Lucius Annaeus Seneca

66.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Sizi destekleyecek doğru insanlara sahip olduğunuzda her şey mümkündür.” ~ Misty Copeland

67. “Sadece bir kez gençsin, ama bir ömür boyu olgunlaşmamış olabilirsin.” ~ John Grier

68. “İyi bir arkadaş, en iyi hikayelerinizin hepsinde çok bilgilidir. Onları en iyi bir arkadaşınızla paylaştınız.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

69. “Bugün, şimdiye kadarki en yaşlı ve bir daha asla olamayacağın en genç gün.” ~ Eleanor Roosevelt (doğum günü mesajı)

70. “Arkadaşlık önemli değil. Bir dizi küçük ayrıntı.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

71. “Gerçek arkadaşlar elmas gibidir: parlak, sevimli, paha biçilmez ve her zaman moda.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

72. “Tanrı bize yaşam armağanını verdi; kendimize iyi yaşama armağanını vermek bize kalmış.” ~ Voltaire

73. “En iyi arkadaşlar, her şeyi yapabileceğiniz ve yine de iyi vakit geçirebileceğiniz insanlardır.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

74. “Arkadaşlar, sizi iyi tanıyan ve yine de sizden hoşlanan kişilerdir.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

75. “Yaşlanmazsın, iyileşirsin.” ~ Shirley Bassey (doğum günü mesajı)

76. “Gerçek bir arkadaş doğum gününüzü hatırlar ama yaşınızı değil.” Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım!

77. “Yaşlanmak kaçınılmazdır. Büyümek isteğe bağlıdır.” ~ Şili Davis

78. “Yaş, bir yıl değil, bir duygu meselesidir.” ~ George William Curtis

79. “Gençlikte öğreniriz, yaşta anlarız.” ~ Marie von Ebner-Eschenbach

anneye doğum günü mesajı

80. “Her şey ters gidiyormuş gibi göründüğünde güçlü olmaya inanıyorum. Mutlu kızların en güzel kızlar olduğuna inanıyorum. Yarının başka bir gün olduğuna inanıyorum ve mucizelere inanıyorum.” – Audrey Hepburn (doğum günü mesajı)

81. “Her sabah uyandığımda ilk seni görüyorum. Günüm senin koşulsuz sevginle beni en iyi yapmanla başlıyor.” Doğum günün kutlu olsun, Canım Annem!

82. “Sen en iyi annesin ve her zaman favorimsin.” Doğum günün kutlu olsun anne!

83. “Hayatınızı ne kadar çok övür ve kutlarsanız, hayatta o kadar çok kutlanacak şey vardır.” – Oprah Winfrey (doğum günü mesajı)

84. “Bu harika günde, özel ilişkimize değer veriyor ve sıcaklığınızı ve sevginizi paylaşıyorum.” Doğum günün kutlu olsun, Canım Annem!

85. “Güzel bir kadın göze hoş gelir; bilge bir kadın, anlayışlı; saf olan, ruh.” – Minna Antrim (doğum günü mesajı)

86. Anne sabrı senden, nezaketi senden, koşulsuz sevmeyi senden öğreniyorum, Beni en iyi yaptığın için teşekkür ederim, çünkü sen en iyisisin. ” Mutlu Yıllar anne!

87. “Sözlerin bana yol gösteriyor ve sevgin sahip olduğum en değerli şey.” Mutlu Yıllar anne!

88. “30 yaşında muhteşem, 40 yaşında çekici ve hayatının geri kalanında karşı konulmaz olabilirsin.” – Coco Chanel

89.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Anne, diğerlerinin yerini alabilen ama kimsenin yerini alamayacağı kişidir.” – Kardinal Mermillod

90. “Her gün yaptığınız her şeyi ancak bir süper anne yapabilir ve yine de harika görünebilir!” Mutlu Yıllar anne!

91. “Yaşayacak kadar şanslıysan, her doğum gününü hayatının neyle ilgili olduğunu kutlamak için kullanman gerektiğine karar verdim.” – Mary Steenburgen

92. “Birisi pasta mı yoksa turta mı istersin diye sorduğunda neden pasta ve turta istediğini söylemiyorsun?” -Lisa Loeb (doğum günü mesajı)

93. “Güzel bir kadın bir tablo gibidir ve kaç yaşında olursa olsun güzel kalır.” – Chloe Thurlow (doğum günü mesajı)

94. “İyi bir annenin kalbi okyanus kadar büyüktür; her türlü şeyi barındırır ve istenmeyen her şeyi kıyılarına süpürür.” – Ernest Agyemang Yeboah

95. “Neşe ve kahkaha ile eski kırışıklıklar gelsin.” – William Shakespeare (doğum günü mesajı)

96. “Sen en iyi annesin ve ben dünyanın en şanslı çocuğuyum.” Mutlu Yıllar anne!

97. “Seni güzel yapan o altın kalp ve yıldız tozu ruhudur.” – R.M. Broderick

98.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Yanlış da olsam da, her zaman yanımda duran bir kişi vardır, o sensin anne. “İyi ki doğdun anne!

99. “Ağaçların suyu ve güneş ışığını sevmesi gibi ben de annemi seviyorum. Büyümeme, gelişmeme ve büyük zirvelere ulaşmama yardım ediyor.” – Terri Guillemets

100. “Anne olmakla ilgili en sevdiğim şey, seni her gün ne kadar iyi bir insan yapıyor.” – Drew Barrymore

101. “Doğum günleri, doğanın size daha fazla pasta yemenizi söyleme şeklidir.” – Jo Markası

102. “Yaşınız ne olursa olsun, her zaman annenize ihtiyacınız olacak.” – Bilinmeyen

babaya doğum günü mesajı

103.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Hayatın her anında ilham veren kişi sensin baba. Seni seviyorum.” Mutlu Yıllar baba!

104. “Sevgili babacığım, takip etmemiz için en iyi örneği sen verdin.” Doğum günün kutlu olsun, Sevgili Babacığım!

105. “Şüphesiz, gerekirse sevgi ve destek için sana dönerdim.” Doğum günün kutlu olsun, Sevgili Babacığım!

106. “Tam potansiyelimi gerçekleştirmemde bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Mükemmellik arayışımda bana yardımcı oldu.” İyi ki doğdun baba!

107.

136 Sevdiklerinize doğum günü mesajı

“Bugün, bana her zaman doğru yönde rehberlik ettiğiniz için size minnettarlığımı ifade etmem için uygun bir zaman.” Doğum günün kutlu olsun, Sevgili Babacığım!

108. “Baba, bana verdiğin en güzel hediyelerden ikisi sevgi ve kahkaha!” Doğum günün kutlu olsun baba! (doğum günü mesajı)

109. “Çocukluğumdan beri ödüllerini her zaman takdir etmişimdir. Bugün, yaptığın her şey için, Dünyanın En İyi Babası unvanını kazandığını söylemeliyim.” Mutlu Yıllar baba!

111. “Yanlış olduğumu bildiğin halde yanımda duran sendin ve bunun benim için ne kadar önemli olduğunu sana anlatamam.” Mutlu Yıllar baba!

112. “Dünyanın en harika babasına sıcak selamlar! Harika olmaya devam edin!” Doğum günün kutlu olsun, Sevgili Babacığım!

113. “Beni yeterince denersem her şeyi başarabileceğim konusunda her zaman cesaretlendiren sendin ve bu yüzden buradayım.” Mutlu Yıllar baba!

114. “Bu sefer size ne kadar hayran olduğumu ve bunca yıldır ne kadar harika bir baba olduğunuzu anlatmak istiyorum.” Doğum günün kutlu olsun, Sevgili Babacığım!

115. “Bana gösterdiğin sevgiyle karşılaştırılabilecek bir hediyeyi asla bulamayacağım.” Mutlu Yıllar baba!

kocaya doğum günü dilekleri

116. “Yıllar boyunca en sevdiğim kişi olmayı asla başarısızlığa uğratmadın. İşte bugün ve gelecek daha birçok doğum günü!” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kocam!

117. “Benim için ne kadar özel olduğunu kutlamak için bir özel gün daha geliyor, Aşkım.” Doğum günün kutlu olsun, sevgili kocam! (doğum günü mesajı)

118. “Hayatımdaki en önemli insansın ve bana büyük neşe getirdin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Aşkım!

119. “Zayıf bir gün geçirdiğimde, moralimi yükseltmek için senin sevgine ve bağlılığına güvenebileceğimi biliyorum. Her gün, beni eşsiz hissettiriyorsun.” Mutlu Yıllar canım!

120. “Beni her zaman mutlu eden güzel bir koca olarak seni bana verdiği için Tanrı’ya çok minnettarım. “Doğum günün kutlu olsun Sevgili kocam!

121. “Seninle tanışana kadar ruh eşinin ne anlama geldiğini bilmiyordum. Sen başıma gelen en iyi şeysin.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Kocam!

122. “Sensiz, hayatım eksik olurdu. Bu yüzden, sana bir kadeh kaldıralım! Parlaklığın, cömertliğin, gücün ve sonsuz çekiciliğin için sana tapıyorum.” “Doğum günün kutlu olsun Sevgili kocam!

123. “Geçen her yıl sana ne kadar harika bir koca olduğunu söylemem için bir şans daha! “Doğum günün kutlu olsun Sevgili kocam!

124. “Kocam olduğun için kendimi gerçekten kutsanmış sayıyorum.” Mutlu Yıllar canım!

Karısına doğum günü dilekleri

125. “Güzel eşimin ve çocuklarımızın annesinin Doğum Günü Kutlu Olsun Birlikte başardıklarımızdan dolayı beni mutlu ediyor ve gururlandırıyorsunuz.” Doğum günün kutlu olsun aşkım!

126. “Sana doğum günün kutlu olsun şarkısını söylerken, melodiyi kalbime, müziği hayatıma sokan sensin.” Doğum günün kutlu olsun Canım!

127. “Sen çok tatlısın ve güzel Aşkınla beni dondurma gibi eritiyorsun.” Doğum günün kutlu olsun Güzel Karım!

128. “Doğum günün benimkini yaşattığın kadar mutlu olsun, sevgili karım.” İyi ki doğdun canım!

129. “Yıllar geçtikçe aşkımız da senin gibi çok güzel büyüyor.” Doğum günün kutlu olsun Güzel Karım!

130. “Mumlarını üfle ve güzel bir dilek tut. Doğum günü arzularını yerine getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.” Doğum günün kutlu olsun Canım!

131.” Doğum günü hediyelerini açıp her birine gülümsediğinde çok mutlu oluyorum çünkü sen şimdiye kadar aldığım en güzel hediyesin.” Doğum günün kutlu olsun Güzel Karım!

132. “Hayatında başka bir sayfa açarken karım olduğun için çok şanslı olduğumu asla unutma.” Doğum günün kutlu olsun Güzel Karım!

133. “En tatlı doğum günü pastası bile senin tatlılığınla kıyaslanamaz.” Doğum günün kutlu olsun, Sevgili Canım!

134. “Eşim, aşkım ve gezegendeki en güzel kadın doğum günün kutlu olsun.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Bestie’m!

135 “Bazı insanlar aşkın anlamını romanlarda ve hikayelerde ararlar. Tek yapmam gereken gözlerinin içine bakmak.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Eşim!

136 “Yaşınızın kurbanı değilsiniz. Her yıl daha akıllı, daha tatlı ve daha çekici oluyorsunuz.” Doğum günün kutlu olsun Sevgili Aşkım!

BEST TRANSLATION FROM ENGLISH TO

English to Spanish

English to French

BEST MOTIVATIONAL AND INSPIRATIONAL QUOTES IN ENGLISH

Best motivational and inspirational quotes in English

Best Quotes in Turkey

108 En İyi motivasyon sözleri

150 En İyi Brian Tracy başarı sözleri

100+ En İyi Nihilizm Sözleri

100 Uchiha Madara sözleri

140 Frida Kahlo sözleri

85 cheshire kedisi sözler

140 Kevin Gates Quotes

255 en iyisi Anlamlı Sözler

ingilizce sözler

Best Quotes in Indonesian

115 ucapan selamat ulang tahun and Happy birthday Wishes in Indonesian

Best Quotes in German

115 Happy birthday Wishes in German

Best Quotes in Spanish

100 La Mejores Frases Chidas

100+ Madara Uchiha Frases

200+ el increible castillo vagabundo

140 Frida Kahlo frases

85 gato de alicia Frases

Best Quotes in French

100 meilleures belles positives courtes inspirantes citations

100+ Madara Uchiha Citation

200+ le château ambulant

140 Frida Kahlo citation

External References for other resources:

Motivational, Uplifting, Life and Spiritual Quotes in English, Malayalam, Hindi, Tamil, Telugu, Kannada, and Marathi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *